APTARNAVIMO PROCESO VALDYMUI

Šiuolaikiniam vartotojui vien produkto įsigijimo nepakanka. Jam reikia kur kas inovatyvesnių, labiau personalizuotų ir jo patirtį nuolat gerinančių sprendimų. Siūlome suteikti vartotojui viską, kas geriausia, pasitelkiant Oracle sprendimus.

Jei siekiate geresnio, įsimintinesnio vartotojo potyrio, kuriam įtaką daro Jūsų produktas ar paslauga, kasdieniu Jūsų pagalbininku gali tapti Oracle CX Cloud sprendimas. Jo pagalba galėsite lengviau pasiekti naujus vartotojus, analizuoti esamus ir naujus produktus, vartotojo įsitraukimą, susidomėjimą Jūsų

siūlomomis prekėmis visais produkto gyvavimo etapais. Stebėdami realaus laiko duomenis, savo vartotojams galėsite pateikti greitus, efektyvius sprendimus ir naudingus pasiūlymus, kurie taip tik pagerins vartotojo patirtį.

Oracle Policy Automation – sprendimas, kuris užtikrins sudėtingų procedūrų ir verslo taisyklių įgyvendinimą. Tai universalus įrankis, kuris specialių algoritmų pagalba leidžia priimti tinkamą sprendimą per palyginti trumpą laiko tarpą. Jo dėka užtikrinsite nepriekaištingą aptarnavimo kokybę ir pagerinsite savo klientų pasitenkinimą jūsų paslaugų kokybe.

Susisiekite su mumis